Stainless Steel Boiler Superheater For Industrial Heat Transfer cc
Υπεύθυνος : LI
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 13861879136
whatsapp : +8613861879136
| Ποσότητα παραγγελίας min : | 1 | Τιμή : | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες : | Διαφορετικές μεθόδους συσκευασίας υιοθετούνται ανάλογα με τους διαφορετικούς τρόπους μεταφοράς. | Χρόνος παράδοσης : | 30 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής : | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα | Μάρκα: | Xinjie |
|---|
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Πίεση λειτουργίας: | Έως 25 MPa | Θερμική απόδοση: | πάνω από 90% |
|---|---|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας: | Μέχρι 650°C | διάμετρος σωλήνα: | 25-50 mm |
| Πρότυπο σχεδίασης: | ASME Τμήμα Ι | tubeThickness: | 3-6 mm |
| Υλικό: | Κραματοποιημένος χάλυβας | Διάστημα συντήρησης: | 12 μηνών |
| βάρος: | 500-2000 κλ | Εφαρμογή: | Ατμολέβητες, Ηλεκτροπαραγωγικοί Σταθμοί |
| Επισημαίνω: | Carbon Steel Boiler Superheater,50mm Boiler Superheater,25mm radiant superheater |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Parameter | Value Range |
|---|---|
| Material | Carbon Steel |
| Tube Diameter | 32 mm to 76 mm |
| Wall Thickness | 3 mm to 14 mm |
| Design Temperature | Up to 600 degree Celsius |
| Design Pressure | Up to 25 MPa |
| Heat Transfer Type | Radiant |
| Boiler Type | Natural Circulation Coal Fired |
| Surface Treatment | Anti oxidation coating |
| Manufacturing Standard | ASME EN GB |
Εισάγετε το μήνυμά σας