0.5mm to 3mm ASME H Type Boiler Finned Tube For Power Plant Boiler Economizer
Υπεύθυνος : LI
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 13861879136
whatsapp : +8613861879136
| Ποσότητα παραγγελίας min : | 1 | Τιμή : | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες : | Διαφορετικές μεθόδους συσκευασίας υιοθετούνται ανάλογα με τους διαφορετικούς τρόπους μεταφοράς. | Χρόνος παράδοσης : | 30 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής : | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα | Μάρκα: | Xinjie |
|---|
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Υλικό σωλήνα: | Ανθρακούχο χάλυβα, ανοξείδωτο ατσάλι | Bare Tube OD: | 19-60 χιλιοστά |
|---|---|---|---|
| Τελική θεραπεία: | Λοξευμένος, περασμένος κλωστή, μμένος, επεκταμένος | Τύπος στηριγμάτων: | Κυλινδρικός ή ελλειπτικός |
| Θερμική αγωγιμότητα: | Ενισχυμένο λόγω πτερυγίων | Υψόμετρος: | 1045mm |
| Χρήσεις: | Σωλήνας σύνδεσης κλιματιστικού | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: | -40°C έως 400°C |
| Εξωτερική διάμετρος σωλήνα: | 16mm - 60mm | Εύρος θερμοκρασίας: | -50°C - 300°C |
| Επισημαίνω: | Custom boiler fin tube,High Temperature Resistance boiler fin tube,45mm fin pipe |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Parameter | Details |
|---|---|
| Product Name | Custom Boiler Finned Tube |
| Tube Shape | Round / Rectangular |
| Material Options | Carbon Steel, Stainless Steel, Alloy Steel |
| Fin Type | Welded, Extruded, or Embedded Fins |
| Surface Treatment | Sand Blasted |
| Tube Diameter | 25 mm to 89 mm |
| Fin Height | 5 mm to 25 mm |
| Operating Temperature | Up to 600°C |
| Pressure Rating | Suitable for High Pressure Systems |
| Application Equipment | Boilers, Heat Exchangers, Economizers |
Εισάγετε το μήνυμά σας