Custom Boiler Fin Tubes With Sand Blasted Surface For High Temperature Resistance
Υπεύθυνος : LI
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 13861879136
whatsapp : +8613861879136
| Ποσότητα παραγγελίας min : | 1 | Τιμή : | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες : | Διαφορετικές μεθόδους συσκευασίας υιοθετούνται ανάλογα με τους διαφορετικούς τρόπους μεταφοράς. | Χρόνος παράδοσης : | 30 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής : | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα | Μάρκα: | Xinjie |
|---|
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Γυμνό υλικό σωλήνων: | ASME SA213 T12 | Διάμετρος σωλήνα: | Μέχρι το φύλλο του καλουπιού μας |
|---|---|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | Ανθρακούχο χάλυβα, ανοξείδωτο ατσάλι | Διάστημα πτερυγίων: | Διαφορετικός χώρος πτερύγων |
| Πάχος πτερυγίου: | 0.2-0.4mm | Κράμα ή όχι: | Μη κράμα |
| Εξωτερική διάμετρος: | 2910mm | Πίεση λειτουργίας: | Έως 10 MPa |
| Πεδία Εφαρμογής: | Ανταλλακτικά ψύξης, εναλλάκτης θερμότητας | Εξωτερική διάμετρος σωλήνα: | 19 mm - 60 mm |
| Επισημαίνω: | High Temperature Resistant Finned Tube,Steam Boiler Double Finned Tube,Heat Exchangers fin tube |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Item | Details |
|---|---|
| Product Name | Double Finned Tube for Heat Exchanger |
| Material | Carbon steel, alloy steel, stainless steel |
| Fin Type | Double fin design |
| Tube Diameter | 25 mm to 89 mm |
| Fin Height | 5 mm to 30 mm |
| Fin Thickness | 0.8 mm to 3 mm |
| Operating Temperature | Up to 650 degrees Celsius |
| Pressure Rating | Suitable for medium to high pressure |
| Surface Treatment | Anti-corrosion coating optional |
| Application | Steam boilers, heat exchangers, economizers |
Εισάγετε το μήνυμά σας