Custom Boiler Fin Tubes With Sand Blasted Surface For High Temperature Resistance
Υπεύθυνος : LI
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 13861879136
whatsapp : +8613861879136
| Ποσότητα παραγγελίας min : | 1 | Τιμή : | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες : | Διαφορετικές μεθόδους συσκευασίας υιοθετούνται ανάλογα με τους διαφορετικούς τρόπους μεταφοράς. | Χρόνος παράδοσης : | 30 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής : | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα | Μάρκα: | Xinjie |
|---|
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μήκος σωλήνων βάσεων: | 0~22m | Χρώμα: | Ασήμι, ο Μαύρος, μύλος που τελειώνουν |
|---|---|---|---|
| Ύψος πτερυγίων: | 0.5 mm έως 3 mm | Πίεση λειτουργίας: | Έως 10 MPa |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 70 ℃ | Προσδιορισμός: | Προσαρμοσμένο |
| Αποδοτικότητα μεταφοράς θερμότητας: | Ενισχυμένο κατά 20% έως 50% σε σύγκριση με τους λείους σωλήνες | Πάχος πτερυγίου: | -Τίποτα.3 |
| Μήκος: | 500mm έως 6000mm | Εύρος θερμοκρασίας: | -50°C - 300°C |
| Επισημαίνω: | 0.5mm Finned Tube,3mm Finned Tube,ASME fin tube manufacturer |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Item | Details |
|---|---|
| Product Name | H Type Boiler Finned Tube |
| Fin Type | H type double fin structure |
| Material | Carbon steel, alloy steel, stainless steel |
| Tube Diameter | 32 mm to 76 mm |
| Fin Thickness | 4 mm to 10 mm |
| Fin Height | 10 mm to 30 mm |
| Operating Temperature | Up to 600 degrees Celsius |
| Pressure Rating | High pressure applications |
| Manufacturing Standard | ASME certification |
| Application | Boiler economizer, heat exchangers |
Εισάγετε το μήνυμά σας