Custom Boiler Fin Tubes With Sand Blasted Surface For High Temperature Resistance
Υπεύθυνος : LI
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 13861879136
whatsapp : +8613861879136
| Ποσότητα παραγγελίας min : | 1 | Τιμή : | Διαπραγματεύσιμος |
|---|---|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες : | Διαφορετικές μεθόδους συσκευασίας υιοθετούνται ανάλογα με τους διαφορετικούς τρόπους μεταφοράς. | Χρόνος παράδοσης : | 30 Ημέρες |
| Όροι πληρωμής : | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα | Μάρκα: | Xinjie |
|---|
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Ψυκτικός: | R404A/R507 | Θερμοκρασία εργασίας: | 70 ℃ |
|---|---|---|---|
| Κράμα ή όχι: | Είναι κράμα | πακέτο: | Standard Seaworthy Πακέτο |
| έκθεση δοκιμής μηχανημάτων: | Παρέχεται | Τύπος πτερυγίου: | G Fin Tube, L Fin Tube (Σύνολο για το φιν) |
| Βαθμός: | C1020/C1100/C1200/C1220/TU1/TU2/T2 | Πεδία Εφαρμογής: | Ανταλλακτικά ψύξης, εναλλάκτης θερμότητας |
| Στάδιο Υπεραντλήματος: | 6-16 χιλιοστά | Μήκος: | 3-12 μ. |
| Επισημαίνω: | Corrosion Resistant h type finned tubes,High Temperature Resistance h type finned tubes,16mm g type finned tubes |
||
Περιγραφή προϊόντων
| Product Name | H Type Finned Tube |
|---|---|
| Material | Carbon steel, alloy steel, stainless steel |
| Fin Type | H type fin design |
| Tube Diameter | 25 mm to 89 mm |
| Fin Height | 10 mm to 35 mm |
| Fin Thickness | 1 mm to 4 mm |
| Operating Temperature | Up to 650°C |
| Pressure Rating | Suitable for medium to high pressure |
| Surface Treatment | Anti-corrosion coating (optional) |
| Application | Boiler economizers, heat exchangers |
Εισάγετε το μήνυμά σας